כעת המונה ליזה בטוחה יותר


ארז בוגנים, סמנכ"ל השיווק של סינאל: "הלובר חשוף לאינספור ניסיונות פריצה וגניבה של יצירות אומנות; מערכות דיווח הנוכחות של סינאל יסייעו להנהלת המוזיאון לנטר כניסות לא מורשות למתחם המוזיאון מצד גורמים עברייניים המעוניינים לגנוב  יצירות אומנות בשווי של מיליארדי דולרים"

חברת סינאל, מובילה עולמית בפתרונות לניהול נוכחות עובדים, בקרת כניסה ומשאבי אנוש, הודיעה היום על זכייתה של חברת הבת, סינאל צרפת, בפרויקט יוקרתי לאספקה והתקנה של מערכות לדיווח נוכחות עובדים במוזיאון הלובר בפאריס.

במסגרת הפרויקט, המוזיאון המפורסם בעולם יעשה שימוש במסופים ביומטריים ובתוכנת הנוכחות HORIO מתוצרת סינאל, לטובת אימות זהות וניהול דיווחי נוכחות יומיים של 700 עובדי המוזיאון וספקי שירות חיצוניים. המערכת שתספק סינאל אף תאפשר למנהלי המוזיאון לבצע מעקב אחר הדיווחים בזמן אמת ולאשר היעדרויות או שעות נוספות לעובדים באמצעות מחשבים ניידים או טבלטים.

ארז בוגנים, סמנכ"ל השיווק של סינאל: "אנו גאים על בחירתה של סינאל כספקית מערכות לאימות ודיווח נוכחות למוזיאון הלובר. כמוזיאון המפורסם בעולם, האוצר את קלאסיקות האומנות המפורסמות והיקרות בהיסטוריה האנושית בשווי כולל של מיליארדי דולרים, חשוף הלובר לאינספור ניסיונות פריצה וגניבה של יצירות אומנות. מערכות הזיהוי ודיווח הנוכחות שתספק סינאל ללובר יסייעו להנהלת המוזיאון לנהל את נוכחות העובדים, ועל ידי כך לבקר ולנטר כניסות לא מורשות למתחם המוזיאון מצד גורמים עברייניים המעוניינים להניח את ידם על יצירות האומנות".

דני פרבר, מנכ"ל סינאל אנגליה וצרפת: "הפרויקט במוזיאון הלובר מצטרף למספר רב של התקנות בקרב לקוחות בצרפת ואנגליה שמשתמשים בתוכנת HORIO של סינאל לניהול נוכחות העובדים. במכרז זה גברה סינאל על מספר חברות מקומיות מובילות ואנו צופים שעד תום 2012, בצרפת בלבד, מעל 200 ארגונים יעשו שימוש בפלטפורמת סינאל ובמודול ה-WEB שלה".

אודות סינאל
סינאל תעשיות בע"מ, יחד עם חברות בנות, עוסקת בפיתוח וייצור של מערכות איסוף וניהול נתונים ובכללן מערכות נוכחות עובדים, מערכות בקרת גישה הכוללות אמצעי זיהוי ביומטריים כגון טביעת אצבע וזיהוי פנים, בשיווקן בארץ ובחו"ל ובמתן שירותי תמיכה ללקוחותיה. פעילות השיווק הבינלאומי של סינאל נעשית במספר ערוצי שיווק, הן באמצעות חברות בת והן באמצעות מפיצים. כמו כן פועלת סינאל בישראל בתחום שכר ומשאבי אנוש ובתחום הנדל"ן המניב באזורי תעשייה.

 
http://www.hrm.co.il | Powered by Tafnit Websystems 972-54-4780798