הפעילות הקהילתית של KLA-Tencor בקריית גת - מככבת כמודל למופת ב``ספר הפרוייקטים ההתנדבותיים ברשויות המקומיות``

 
מערך שירות הלקוחות של KLA-Tencor מופיע בספר עם סיפור ההתנדבות במועדונית מרגלית שבקריית גת, אשר במסגרתו מאמצים עובדי החברה לאורך השנה את מועדונית הרווחה, כשמעבר לסיוע במימון חוגי העשרה ובציוד, שכלל מחשבים וריהוט, מגיעים מתנדבים מהחברה למועדונית, חונכים את הילדים באופן פרטני וקבוצתי, מסייעים לילדים בשיעורי בית, חוגגים איתם במשותף את חגי ישראל ומעניקים להם תמיכה לאורך כל השנה. לפרוייקט שותפים גם היחידה להתנדבות עירונית באגף הרווחה והשירותים החברתיים, אגף החינוך ומועדונית מרגלית. 
 
״פעילות בקרב הקהילות בהם נמצאים מרכזי הפיתוח של החברה, הם חלק בלתי נפרד מהדנ״א שלנו״, אומרת ויקי פלטניק, מנהלת משאבי האנוש ב- KLA-Tencor ישראל. ״אנו מאמינים שזהו גם חלק מתפקידנו כחברת הייטק, לנסות ולטפח את הדור הבא של המהנדסים במדינה, וזהו מהלך שחייב להתחיל מהגיל הרך,  ולהתבצע לא רק באזורים המבוססים של המדינה, אלא גם ובעיקר, בפריפריה״. 
 
KLA-Tencor  היא ספק גלובלי של פתרונות מתקדמים למדידה ובקרה של תהליכי ייצור שבבים המשמש כוח מניע בתעשיית המוצרים הדיגיטליים מזה כ-35 שנה. מטה החברה ממוקם בקליפורניה ובישראל מעסיקה החברה כ- 450 עובדים שמפתחים, מייצרים ונותנים שירות למערכות המטרולוגיות המתקדמות ביותר, באזור התעשייה של מגדל העמק ובקריית גת שבדרום. 
 
 
http://www.hrm.co.il | Powered by Tafnit Websystems 972-54-4780798