חדשות ועדכונים- הטרדה מינית ועבודת נשים

  • בית המשפט העליון דחה את ערעורו של מורשע באונס אשתו, תוך הצגת נימוקים מעניינים ואזכורים של כתיבה פמיניסטית רדיקלית.
     
  • בשלושה פסקי  דין שונים שניתנו החודש בבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב, עסק בית הדין בשאלה האם יש לגלות מסמכים אשר נערכו על ידי אחראית למנית הטרדה מינית אגב הליכי הבירור שערכה. 
     
  • בגזר דין שניתן החודש נגזר דינו של מורשע בעבירות של פרסום באינטרנט של סרטונים אינטימיים של בנות זוגו, כמו גם עריכת תמונות פיקטיביות של פניהן של נשים על גבי תמונות פרונוגרפיות. נושא "פורנו הנקם" זוכה לעיסוק נרחב בתקופה האחרונה, ובקרוב צפוי להתפרסם מאמרן של פרופ' שלומית אלמוג וד"ר כרמית קארין-יפת בנושא, ואנו נעדכן עם פרסומו. 
     
  • בית הדין האזורי לעבודה בחיפה חייב את עיריית חדרה ואת משרד החינוך בתשלום פיצוי לפי חוק שוויון הזדמנויות בעבודה, לגננת חרדית אשר לא התקבלה לעבודה תוך אפלייתה על רקע אמונתה הדתית. 

הבהרה: המידע באתר הינו מידע כללי בלבד ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף להם ו/או המלצה לנקיטת אמצעים ו/או הימנעות מהם. המחברת אינה נושאת באחריות כשלהי כלפי הקורא/ת. הקורא/ת נדרש/ת לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים. כל הסתמכות על האמור לעיל הינה באחריות המסתמך/ת ועל דעתו/ה בלבד.

 
http://www.hrm.co.il | Powered by Tafnit Websystems 972-54-4780798