חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
23/01/2020
 
 
 
חדשות ועדכונים- הטרדה מינית ועבודת נשים
חזור לרשימה
 
תאריך: 02/07/2015
כותב: עו``ד קרן בר יהודה
כתובת דוא"ל: 
 

בגזר דין שניתן החודש נגזר דינו של מורשע בעבירות של פרסום באינטרנט של סרטונים אינטימיים של בנות זוגו, כמו גם עריכת תמונות פיקטיביות של פניהן של נשים על גבי תמונות פרונוגרפיות. 

  • בית המשפט העליון דחה את ערעורו של מורשע באונס אשתו, תוך הצגת נימוקים מעניינים ואזכורים של כתיבה פמיניסטית רדיקלית.
     
  • בשלושה פסקי  דין שונים שניתנו החודש בבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב, עסק בית הדין בשאלה האם יש לגלות מסמכים אשר נערכו על ידי אחראית למנית הטרדה מינית אגב הליכי הבירור שערכה. 
     
  • בגזר דין שניתן החודש נגזר דינו של מורשע בעבירות של פרסום באינטרנט של סרטונים אינטימיים של בנות זוגו, כמו גם עריכת תמונות פיקטיביות של פניהן של נשים על גבי תמונות פרונוגרפיות. נושא "פורנו הנקם" זוכה לעיסוק נרחב בתקופה האחרונה, ובקרוב צפוי להתפרסם מאמרן של פרופ' שלומית אלמוג וד"ר כרמית קארין-יפת בנושא, ואנו נעדכן עם פרסומו. 
     
  • בית הדין האזורי לעבודה בחיפה חייב את עיריית חדרה ואת משרד החינוך בתשלום פיצוי לפי חוק שוויון הזדמנויות בעבודה, לגננת חרדית אשר לא התקבלה לעבודה תוך אפלייתה על רקע אמונתה הדתית. 

הבהרה: המידע באתר הינו מידע כללי בלבד ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף להם ו/או המלצה לנקיטת אמצעים ו/או הימנעות מהם. המחברת אינה נושאת באחריות כשלהי כלפי הקורא/ת. הקורא/ת נדרש/ת לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים. כל הסתמכות על האמור לעיל הינה באחריות המסתמך/ת ועל דעתו/ה בלבד.

 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798